(z)Ręczna chusta

Jak już Wam pisałam szydełkowanie okazało się moją kolejną pasją. Fajnie jest móc czasami zamienić pędzel z farbą na coś lekkiego i nie brudzącego. Odkryłam też, że szydełkować można w zasadzie wszędzie i teraz pochłania mnie to na maxa 🙂 „Plusem dodatnim” jest jeszcze to, że mam w szafie nowe rzeczy 🙂 Dzisiaj chcę Wam pokazać moją pierwszą chustę. Nauczyłam się jej robić po prostu z Youtupa 🙂 I wyszło, powiem nieskromnie, cudnie. A satysfakcja jest olbrzymia!

Przedstawiam moje kolejne (z)Ręczne Dzieło… (z)Ręczną chustę  🙂

 

Chustę postanowiłam zrobić w kolorze rudym, jednym z moich ulubionych. Włóczka, którą zobaczycie na zdjęciu nie zrobiła na mnie mega wrażenia. Jest dosyć twarda i gryząca ale na płaszcz czy skórzaną ramoneskę jest OK.

 

 

A tak, między innymi, powstawała moje (z)ręczne dzieło 🙂

 

 

Byłam tak ciekawa finału, że chustę skończyłam o 00:49 🙂 Gdy już wiedziałam, że kończę nie mogłam się oderwać 🙂 (zdjęcie z godziny 00:49)

 

A tak wygląda efekt końcowy 🙂

 

A teraz zobaczcie kilka zdjęć ze mną w roli blogerki modowej i mojej (z)ręcznej chusty. Zdjęcia robiliśmy razem z moim mężem i młodszą córką w Gdyni na Kamiennej Górze i przyległym do niej parku 🙂

 

Zdjęcia zdjęciami ale czapka na uszach musi być!

Kontakt z bazą nieprzerwany!

A podczas zdjęć mój mąż rozbawił mnie do łez… co możecie zobaczyć na moim Instastory 🙂