Prawie skórzana, (z)ręczna torebka

Wiadomo… torebek nigdy dość 😉 Która z Was tak nie ma?! Niektóre z nas wolą duże i pakowane, inne, małe listonoszki… zdarza się, że potrzebujemy ich dwie, jedna na portfel, druga na zakupy 😉 Od kiedy zdecydowałam, że już nie kupuję torebek tylko będę je sobie sama robić przestałam się ograniczać. Mam ich naprawdę dużo i… co jakiś czas powstaje kolejna. Moje wytłumaczenie, to że za każdym razem czegoś się uczę a później testuję, żeby dostarczyć Wam dobry produkt. I w sumie tak jest ale skłamałabym gdym twierdziła, że to jedyny powód. Trudno mi powiedzieć czy bardziej lubię mieć nową torebkę czy nową torebkę robić 🙂 Dawno już przekonałam się, że gdy coś nam nie wychodzi to kwestią czasu jest żeby wyszło 🙂 Przynajmniej w moim przypadku, w działalności rękodzielniczej. Oczywiści zdarzyły mi się niewypały, które zresztą mogliście kiedyś obejrzeć na blogu bo zrobiłam takiego posta, o wymownym tytule Niekażde dzieło (z)ręczne jest 🙂 ale zawsze, takie nie do końca (z)ręczne dzieła, traktowałam jako drogę do czegoś a nie metę. Tworzenie czy robienie nowych torebek jest dla mnie, po prostu,  dużą frajdą.

 

Dlatego dzisiaj kolejny post ze (z)ręczną torebką w roli głównej. Tym razem wzór torebki jest już Wam znany ale nowością jest materiał. Postanowiłam przetestować metaliczną przędzę firmy Biskvit. Od dawna marzyła mi się czarna „skórzana” torebka a dzięki właśnie tej przędzy możemy uzyskać taki efekt.

 

 

Praca z tym materiałem była kłopotliwa tylko pod jednym względem… przędza farbuje place 🙂 Podczas szydełkowania, notorycznie miałam czarne paznokcie 🙂

 

 

 

Poza tym metaliczna przędza jest świetna. Bardzo fajnie się układa, na całej długości ma taką sama szerokość dzięki czemu torebka wychodzi symetryczna,  no i końcowy efekt skóry jest naprawdę świetny.

 

 

Także jeśli komuś z Was marzy się taka mała, czarna, prawie skórzana torebka to polecam udzierać sobie z metalicznej przędzy Biskvit… satysfakcja gwarantowana 😉

 

 

Ja, do torebki, dokupiłam sobie gotowy uchwyt z regulowaną długością, który idealnie pasuje do torebki 😉