(Z)RĘCZNY SKLEP

Po dość długiej nieobecności wracam z utęsknieniem do blogowania!!!! A mój powrót niesie ze sobą nowość, która była powodem trzymiesięcznej nieobecności tutaj. Jest to coś o czym marzyłam przez ostatnie 7 lat czyli od momentu kiedy po raz pierwszy spotkałam się z rękodziełem, którym wtedy był decoupage. Tworząc kolejne chusteczniki, szkatułki i pudełeczka robiłam zakupu internetowo w kilku różnych sklepach. Najlepiej zaopatrzonym było Inspirello, które w pełnym sensie było inspiracją mojego marzenia. Ale, po mimo bardzo dobrego asortymentu, nie miało wtedy (7 lat temu) dobrych jakościowo drewnianych rzeczy, gotowych do zdobienia. Koleżanka, która pokazała mi jak decoupagować, poleciła mi sklep, który miał w swojej ofercie drewniane cuda. Z czasem gdy decoupage pochłaniał mnie coraz bardziej szukałam np. unikatowych szablonów personalizowanych czy pieczątek z napisem hand made. I znowu musiałam płacić dodatkowe koszty przesyłki bo w dotychczasowo dobrze znanych mi sklepach nie mogłam tego dostać. W trakcie odkrywania perełek i badziewia w rękodzielniczym internetowym świecie zawsze w tyle głowy miałam pomysł na swój własny sklep. Ale wiecie… takie swój swój!!! Nie taki, który sprzedaje rękodzielniczy asortyment, okraszony od czasu do czasu promocją wynikającą z upustu od producenta. Ja chciałam stworzyć sklep, który będzie zarażał pasją tworzenia,  który będzie dawał nie tylko materiały do pracy ale przepis jak je wykonać, który będzie taką wirtualną warsztatowanią dla każdego, z asortymentem bardzo dobrej jakości.

Kilka lat zajęło mi nauczenie się rękodzieła, stworzenie swojego bloga, poznanie dobrego asortymentu czy zbudowanie małej społeczności wspierającej mnie w (z)ręcznych poczynaniach. Ostatnie trzy lata to bardzo intensywna praca i dużo eksperymentów nad tym co mi leży a co jest zupełnie nie dla mnie. I tak oto, właśnie dzisiaj, oddaje w Wasze ręce, mój (z)ręczny sklep internetowy 🙂 🙂 🙂

Nawet nie wyobrażacie sobie ile to dla mnie znaczy!!!Bo to jest taki namacalny moment, kiedy czuje że warto mieć marzenia. I oczywiście boję się jak diabli ale wiem, że tego właśnie chcę!

Założenie bloga była decyzją spontaniczną i w zasadzie bardziej pomysłem mojego męża (za co jestem mu bardzo bardzo wdzięczna) niż moim. Owszem odnalazłam się w świecie blogowania bardzo szybko, okazało się że to jest coś absolutnie dla mnie, że czuję to i wiem jak robić. Ale (z)ręczy sklep jest czymś co powstało w mojej głowie bardzo dawno, czymś od początku do końca przemyślanym, zaplanowanym i czymś co będzie się cały czas rozwijać.

Sklep, który zobaczycie dzisiaj to wersja, którą miałam w głowie dwa miesiące temu, czyli w momencie kiedy zaczęłam go tworzyć od strony technicznej. Pomysły na produkty są pomysłami aktualnymi na lipiec 2020.  Ale Ci z Was, którzy mnie znają zapewne wiedzą, że już mam kolejne dwa nowe pomysły w realizacji a następne dziesięć w głowie 😉 Mówiąc w dużym skrócie, nowości będę… i to dużo!!!

Na ten moment możecie kupić (tak wygląda menu w (z)Ręcznym Sklepie) :

  • zRęczne Dzieła czyli moje rękodzielnicze wyroby, które są dostępne od ręki. To oznacza, że wysyłkę robię w ciągu 48 godzin. Muszę mieć chwilkę na pożegnanie moich „dzieci” i ładne zapakowanie 😉
  • Akcesoria czyli pierwsza składowa do tworzenia Waszych (z)ręcznych dzieł: sznurki, włóczki szydełka i takie tam.
  • Miniwarsztaty online czyli druga składowa Waszego (z)ręcznego dzieła. Są to tutoriale, nagrane przeze mnie, odstępne tylko indywidualnie, z moimi pomysłami na (z)ręczne dzieła. Obecnie macie je w bardzo promocyjnej cenie także absolutnie warto!!!!
  • Bilety na warsztaty stacjonarne czyli wstęp na moje (z)ręczne warsztaty, które organizuję po to aby dać dziewczyną inną opcję poza fitnessem i dietą na znalezienie swojej pasji i wyrwanie się z pieleszy domowych, pobycie w babskim gronie i pogadanie o wszystkim i niczym.

Mam nadzieję, że moja oferta przypadnie Wam do gustu i zostaniecie moimi stałymi (z)ręcznymi klientami 🙂

 

Zapraszam serdecznie sklep.zrecznedzielo.pl