Świąteczne kombo tutorialowe – bombki

Coraz bliżej święta… coraz bliżej  święta…  😉

U mnie jak zawsze z większym wyprzedzeniem niż u innych bo rękodzieło ma to do siebie, że potrzebuje czasu. Dlatego już od początku listopada, na moim kanale na YouTubie, zaczęły pojawiać się tutoriale z ozdobami świątecznymi. Na pierwszy ogień poszły bombki czyli podstawa bożonarodzeniowych ozdób 🙂 Przygotowałam dla Was trzy wzory po to aby po pierwsze Wasza choinka była różnorodna, a po drugie aby każdy z Was z miał szanse coś udziergać niezależnie od poziomu zaawansowania. Dlatego dwie pierwsze bombki są na cieniutkim szydełku i kordonku dla bardziej wprawionych rękodzielników a trzecia na grubszej bawełnie, z bardzo prostym schematem w serca dla początkujących.

Zresztą zobaczcie sami… poniżej macie wszystkie trzy tutoriale razem ze zdjęciami. Wszystkie materiały, które będziecie potrzebować do stworzenia swojej bombki możecie kupić w moim (z)ręcznym sklepie.

Pamiętajcie też aby pokazać swoje bombki gdy skończycie je szydełkować. Będzie mi szalenie miło je oglądać… swoje posty oznaczajcie @zrecznedzielo z #mojezrecznedzielo…miłego dziergania 🙂

 

Pierwsza bombka wygląda tak…

 

A tuta macie tutorial 🙂

 

 

 

To jest druga bombka…

i tutorial 🙂

 

 

i trzeci wzór, dla początkujących, bardzo łatwy w wykonaniu 🙂

i tutorial 🙂