Coś dla miłośników kotów

Ostatnio na moim fanpagu umieściłam zdjęcie z drewnianymi pudełkami, serwetkami i pędzlami podpisane „Nowa kolekcja wkrótce”. I o to jej pierwsze efekty.  Muszę się przyznać, że jeśli chodzi o decoupage to bardzo lubię „nowoczesne” podejście. Białe serwetki z fajnym nadrukiem to zdecydowanie jest to. Nie przepadam za bogatymi zdobieniami, aniołkami czy vintage. To po prostu nie mój styl… zabierałam się do czegoś takiego kilka razy ale pomysły zawsze przychodziły w trudem a wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Wniosek: to nie dla mnie. Chustecznik w szaro żółte koty to przykład tego co tygryski lubią najbardziej. Za nim go zobaczycie dodam jeszcze, że można go kupić 🙂  Miłego oglądania.

 

Zaczyna się jak zawsze… zwykły drewniany chustecznik

 

 

Tu już pomalowany na biało farbą akrylową kupioną w OBI

 

Chustecznik z już naklejoną serwetką schnie na mojej (z)ręcznie zrobionej suszarce 😉

 

 

Tak wygląda wyschnięty i oszlifowany

 

Po oklejeniu serwetkami z każdej strony, pomalowaniu na żółto i polakierowaniu chustecznik jest gotowy. Nie ma z tym dużo pracy ale to zawsze trochę trwa ponieważ wszystko musi dokładnie wyschnąć.

 

Dbałość o szczegóły musi być…nawet wkład do chustecznika jest „kociany” 🙂

 

A tak wygląda produkt końcowy 🙂

Cena chustecznika to 35zł (+10zł ewentualne koszty wysyłki)… jeśli ktoś z Was jest zainteresowany proszę o kontakt na maila: poczta@zrecznedzielo.pl