Bombkowe love

Tą serwetką decoupagowałam już kilka razy i nigdy nie zawiodłam się na efekcie końcowym. Piękne, czerwone serca z napisem love wyglądają fajnie zarówno w stroiku, który robiłam go dla mojego męża do pracy w tamtym roku( tutaj możecie zobaczyć całość) jak i na małej choince, którą przyozdobiłam styropianowymi bombkami właśnie z tym motywem.

W tamtym roku (być może pamiętacie) wszystkie bombki zdecoupagowałam sobie sama a w tym roku chcę podzielić się z Wami tym patentem. Bombki robi się bardzo łatwo dlatego jeśli komuś z Was marzy tak „własna” choinka to ja przygotowałam dla Was kilka pomysłów. Śmiało możecie się inspirować. Będzie mi bardzo miło jeśli prześlecie do mnie zdjęcie takiej inspiracji 🙂 Poniżej pierwsza z nich.

 

Na choince możecie zobaczyć 6cm bombki: trzy są zdecoupagane właśnie serwetką z sercami, dwie po prostu pomalowane na czerwono a dwie na biało. Do tego na gałązkach zawiązałam czarne i czerwone tasiemki.

Do czasu za nim nie powstanie kolejna inspiracja (czyli jakieś 3 dni 😉 ) choinka będzie stała w naszej małej biblioteczce 🙂

 

A jeśli jesteście ciekawi jak zrobić taką bombkę…

 

to zapraszam na tutorial 🙂